Prekladač

nedeľa, 16. novembra 2014

VTG- Viral Traffic Games - návod na hru

Viral_Traffic_Games  

Prečo Viral Traffic Games?

Pokiaľ budete surfovať na stránke Sotuk Traffic a zároveň sa zúčasnite aj na hre Viral Traffic Games  získate omnoho viac bodov, ktoré potom môžete vymeniť za zobrazovanie Vašej inzercie ( web stránky, textové reklamy, bannery), alebo jednoducho tak budete získavať svoje provízie. Provízie sú vyplácané automaticky, každý piatok, ak ste dosiahli  10 dolárov a pridali svoje PayPal alebo Payza údaje vo svojom profile.
Ako hrať hru?

1. Prihláste sa do svojho účtu Sotuk Traffic a začnite surfovať, kliknutím na tlačidlo "surf" v ľavom ponukovom menu. Otvori sa Vám nová stránka, kde po odpočítaní časového limitu ( podľa členstva) 
kliknite na zhodný obrázok.

  surfing   
  Surfing Loyalty:  Ak sa každý deň po sebe  prihlásite a  budete surfovať, váš kreditný surf pomer  sa zvýši o 0,01 až do výšky 0,25 navyše po 25 dňoch. To potom zostane v extra 0,25 za každý deň po sebe sa prihlasujete a surfovanie, takže ak ste slobodný člen s pomerom 0,5 surfovať, to môže byť maximálne na 0,75. Nie je stanovená žiadna minimálna množstvo stránok, ktoré ste surfovať zvýšiť svoj ​​vernostný bonus. Ak preskočíte surfovanie deň, bude váš vernostný bonus sa nastaví na 0 a začnete znovu získať 0,01 navyše za deň. Avšak, Gold a Silver členovia sú podaná jeden deň ako obdobie odkladu, čo znamená, že aj v prípade, že chýba jeden deň, môžu vyzdvihnúť priamo tam, kde sa opäť začalo. Avšak, ak ste upgrade a chýbať viac ako jeden deň, bude váš vernostný bonus byť nastavený na 0. 2. Ak sa Vám v priebehu surfovania zobrazí ikona hry VTG, môžete začať hrať hru a to tak, že na ňu kliknete:

  clik_to_play  

4. Zobrazí sa vám herná stránka:

  Sotuk_price_page 

 Vašou úlohou bude zbierať truhlicu s pokladom a získavať tak body ( každá truhlica=25 bodov)

Herné_inštrukcie 
  vedeli ste kopie         

   Môžete získavať oveľa viac bodov, ak budete počas surfovania hrať tzv. "turnaj"

  Turnaj - herné inštrukcie   

 Stačí sa len bezplatne zaregistrovať . 

   button          

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára