Prekladač

nedeľa, 2. novembra 2014

Easyhits4u: Jeden z najlepších manuál surfov.


Jeden z najlepších manuál surfov, na ktorom získate referralov a  ešte si aj zarobíte!


Za každých 1000 nasurfovaných stránok získate 0,3 dolár minimum pre vyplatenie sú 3 doláre!

  Môžete si nastaviť Časové hranice zobrazovania stránok:
   - 0,5 kreditu za 15 sekúnd
  - 1 KREDIT ZA 20 sekúnd
Za surfovanie získavate aj bonusy - finančné, banerové, textové, kredity, ...
Denne môžete nasurfovať neobmedzené množstvo stránok!


Ale ako to funguje? Čo môžete dosiahnuť na EasyHits4U? Čo je EasyHits4U?EasyHits4U je najobľúbenejší dopravný výmenný program na webe s viac než pol milióna registrovaných členov. Program umožňuje propagovať svoje vlastné stránky, na referral / affiliate odkazy z iných programov, bannery a textové reklamy na iných registrovaných členov, a vytvoriť si vlastný downline.

Ako to funguje?
Pri každej stránke, ktorú navštívite (hovoríme tomu "surfovanie"), obdržíte jedného užívateľa na web. Ponúkame spravodlivé výmenného pomeru 1:1. Neexistuje žiadny limit na množstvo voľných hitov môžete ich obdržať za deň - 10, 100 alebo dokonca 1000.
Pri surfovaní, získate kredity a bonusy na každej stránke ceny (úvery, bannery a dojmy textovú reklamu, peniaze...). Každý úver ktorý získate možno vymeniť za jedného návštevníka stránky. 
Môžete tiež previesť kredity do zobrazenia bannerov a textové reklamy na "úveroy -> Dojmy" stránky a priradiť ich k vašim bannerom a textovým reklamám. 
Môžete požiadať o výplatu na váš PayPal / AlertPay účet, akonáhle budete zarábať o $ 3.00 alebo previesť zarobené peniaze na úvery, dojmov, alebo Premium Dni kedykoľvek.

Čo môžete urobiť na EasyHits4U?
  •  propagujte svoje vlastné stránky s odkazom z iných programov, ktoré používate.
  • propagujte svoje bannery a textové reklamy k ostatným členom.
  • pridať odkazy na naše vzájomné odkazy Directory.
  • predložiť vaše články v sekcii článkov , a mnoho ďalšieho.

Terminológia:

Surfing je proces zobrazenie stránky predložené do rotácie inými registrovaných členov. Pri každej stránke, ktorú navštívite na 20 sekúnd  dostanete jedného užívateľa na vaše stránky. Jeden kredit je rovnaký ako jeden návštevník vašich stránok. Každý úver získate možno vymeniť za jedného návštevníka na vašu stránku.
Banner / text reklám môže byť aj banner / texty reklám sú poskytované pre prezeranie. Jeden dojem sa rovná jednej príležitosť vidieť reklamu. Bannery a textové reklamy sa zobrazujú všetkýmh členom, keď surfujú a tiež vo vnútri areálu členov. Výmenný pomer môže byť 2:1 alebo 1:01 na EasyHits4U. Surfovanie v pomere 2:1 bude zarábať 1 kredit na dva zobrazených stránok na 15 sekúnd časovač. Vďaka pomere 1:1 získate 1 kredit za každé zobrazenie stránky na 20 sekúnd časovač. Premium členovia dostanú pomere 1:1 na 15 sekúnd časovač. Odporúčame, aby členovia využiť možnosť surfovania s výmenným pomerom 2:1, keď chcú zarobiť peniaze a bonusy rýchlejšie. Použite výmenný pomer 1:1 zarobiť viac kreditov. Ak automatické priradenie pomer je 50% a potom - úver 0,5 ide na váš účet (ako "nepriradené" úvery, ktoré môžu byť priradené na vaše stránky neskôr) a - úver 0,5 ide na zostatok webe (ako "pridelená" kreditov , 1 kredit sa rovná 1 návštevník). Tiež si môžete zmeniť automaticky assign pomer na stránke "Nastavenie". Ak automatické priradenie je pomer rovný 0%, všetky získané prostriedky sa hromadia na účte a môže byť pridelená na vaše stránky neskôr. Ak je to vo výške 100%, potom všetky získané kredity budú zaradené do vašich stránok automaticky. keď ste surfovanie dostanete surfovať čerpanie vstupenky pre aktuálny deň výkresu. Desať šťastných surferi dostane $ 1 bonus každý, desať surferi získať 500 kreditov každý, desať surferi dostane 5000 bannerovej dojmy každý, a ďalších desať surferi dostane 5000 zobrazenie textových reklám každý. Keď je kresba vykonaná v čase reštartu servera, víťazi automaticky dostávať e-mailom upozornenie o ich cien. Za to, že sú všetky staré lístky surfovanie kreslenie zrušený a nový výkres začína. Viac surfovanie = Ďalšie Kreslenie vstupenky = Ďalšie šance na výhru!

Čo sú to odporúčania a prečo ich potrebujete?
Keď hovoríte užívateľom EasyHits4U, oni sa pripojili k vašej EasyHits4U downline. Máme 5-úrovní referral programu (10%, 5%, 3%, 2%, 1%).
Dostanete 10% z hitov zarobených osôb, ktorým ste sa priamo týkala, 5% zobrazenie zarobil ľuďmi položenej vaše odporúčania, a tak ďalej až piatich vrstiev.
Dostanete $ 0.10 bonus za každú osobu, ktorú odvolať, že surfuje 100 alebo viac miest.
Môžete sa motivovať svoje prvej úrovni odporúčanie surfovať viac a propagáciu svojich programov, ktoré im z "Contact" postupovanie stránky kedykoľvek.

Ako môžem získať viac odporúčaní?
Povedzte svojim priateľom o tejto stránke a dať im osobitné referenčné odkaz, ako napríklad: http://easyhits4u.com/?ref=minimaxx ~ ~ HEAD = dobj
Podporovať naše striekanie stránky, bannery a textové odkazy na iné webové stránky. Vytvorili sme veľa rôznych postriekania stránok, kôra preč reklamy, bannery a textové odkazy, ktoré vám pomôžu položiť nových členov.
Vytvorte jedinečné vyzerajúce stránky striekanie s odkazom postúpenia EasyHits4U pomocou nášho voľného Easy Splash Builder nástroja. Splash stránky zvyčajne pracujú veľmi dobre v prevádzke výmeny.

Môžem zarobiť nejaké peniaze s EasyHits4U?
Dostanete peniaze za surfovanie aktívne vo výške 0,30 dolárov za 1000 prehliadnutých stránok.
Platíme Vám 0,10 dolárov za každú osobu, ktorú odkazujeme, kto surfuje 100 alebo viac miest.
Budete zarábať provízie až 40% zo všetkých nákupov Easy Splash Builder a Easy rotátorovej nástroje, ktoré vytvoril svoje prvé úrovne odporúčania.
Nezabudnite, že môžete podporiť moneymaking programy a vytvoriť si downline v našom prevádzky výmenou tiež. prosím na vedomie, že EasyHits4U nie je moneymaking stroj. Stránka je určená ako dopravné výmeny a bonus, ktorý členovia dostanú pre surfovanie je jednoducho pridanou hodnotou. Stránky sú navrhnuté tak, aby povzbudiť ľudí k práci na plný úväzok, ako zarobiť peniaze.

Čo je Premium členstvo?
To je úplne zadarmo k účasti v EasyHits4U, ale ak ste vážne obchodník a používať EasyHits4U pravidelne, môžete vyskúšať náš Premium členstvo. Ako Premium člen obdržíte:
Voľné kredity z vašich odporúčaní na 6 úrovní (15% - 10% - 5% - 3% -2% - 1%)
500 bonusové kredity každý mesiac
2000 banner dojmy každý mesiac
2000 zobrazenie textovej reklamy každý mesiac
Až 2500 ďalších bonusových kreditov po inovácii
01:01 výmenný pomer na 15 sekúnd časovača
01:01 prepočítavací koeficient pre geo zacielenia Option (miera zlyhania pre voľné členov je 2:1)
Väčšiu prevádzku na vašich stránkach
Viac garantované ceny na bonusové stránok v surfovaní
Môžete podporovať neobmedzený počet miest
Môžete podporiť až dva rotátory až 20 miest v každomj
Odporúčania sú pripísané na váš účet náhodne od priamych podpísať-up
Vaše odkazy v Odkazy adresári objaví na hornej časti každej sekcie
Zarábať provízie až 40% z nákupov našej Easy Splash Builder a Easy rotátorovej nástroje, ktoré vytvoril svoje prvé úrovne odporúčania
Možnosť nastavenia automatické priradenie až k 0%
Vzrástol pomer pre prevod kreditov do bannerovej a textovej reklamy odtlačkov 1:35 a 1:75 miesto 1:25 a 1:50)
Tím podpory kontroluje stránky, bannery, textové odkazy a e-mailoy od  členov. 
 Aktualizujte si účet! Iba 7,95 dolárov za mesiac alebo menej.
Best Practices
Používajte iba čerstvé propagačné materiály dosiahnete lepšie výsledky.
Pozrite sa na  spravodajcu pre súťaže, aktualizácie a nové funkcie.
Použiť vlastné striekanie stránky pravidelne, pretože pracujú veľmi dobre v prevádzke výmeny.
Budujtee vzťahy so svojimi odporúčania, ale nespamujte.
Analyzujte výsledky svojich reklamných kampaní s internými štatistikami a nástrojov na sledovanie, ako TEToolbox alebo HitsConnect. 
Grafické tlačidlá alebo Javascript kódy (napr. Google Analytics) nie sú najlepšou voľbou, pretože sú zvyčajne umiestnené na samom dne stránky a nie vždy načítať do 15-20 sekúnd.
Aké bonusy dostanem?
Všetci členovia dostanú:
 Bonus stránky s garantovanými cenami v rotácii (úvery, pútač dojmy, dojmy textovú reklamu, Surfové kreslenie vstupenky! I ďalšiu hotovosť) Extra členov a panelov nástrojov užívateľa dostávať ešte väčší garantované ceny. Ak budete surfovať viac - Ďalšie šance získať svoje zaručené ceny!
Surfujte?
 25 miest a vyhrajte jednu z nasledujúcich akcií: až 15 bannerov dojmy, až 30 zobrazenie textových reklám, alebo surfovať po 1 výkresu lístky, 
50 miest - vyhrať jednu z nasledujúcich akcií: až 30 bannerov dojmy, až 60 textové reklamy dojmy, alebo 2 vstupenky surfovanie výkresu; 
75 miest - vyhrať jednu z nasledujúcich akcií: až 45 bannerov dojmy, až 90 zobrazenie textových reklamných alebo 3 vstupenky surfovanie výkresu; 
100 miest - vyhrať jednu z nasledujúcich akcií: až 60 bannerovej dojmy, až 120 dojmy textovú reklamu, až 9 úvery, alebo 4 vstupenky surfovanie výkresu; 
150 miest - vyhrajte jednu z nasledujúcich možností: až 90 banner dojmy, až 180 zobrazenie textových reklám, až 15 kreditov, alebo 6 surfovať kreslenie vstupenky, 
200 miest - vyhrať jednu z nasledujúcich akcií: až 120 bannerov dojmy, až 240 zobrazenie textových reklám, až 20 kreditov alebo 8 vstupenky surfovanie výkresu; 
250 miest - vyhrať jednu z nasledujúcich možností: až 150 bannerov dojmov, až 350 zobrazenie textových reklám, až 30 kreditov alebo 12 vstupeniek surfovanie výkresu; 
300 miest - vyhrať jeden z nasledujúcich možností: až 200 bannerov dojmy, až 400 zobrazenie textových reklám, až 33 kreditov alebo 14 vstupeniek surfovanie kreslenie, 
350 miest - vyhrať jeden z nasledujúcich krokov: až 225 banner dojmy, až 450 dojmy textovú reklamu, až 36 kreditov, do 7 centov ($ 0,07), alebo 16 surfovanie rysovacie vstupenky, 
400 miest - vyhrať jeden z nasledujúcich: až 250 banner dojmy, až 500 dojmy textovú reklamu, až 39 kreditov, do 8 centov ($ 0,08 ), alebo 18 vstupenky surfovanie výkresu; 
450 miest - vyhrať jednu z nasledujúcich akcií: až 275 bannerov dojmy, až 550 dojmy textovú reklamu, až 42 kreditov, až 9 centov ($ 0,09), alebo 19 vstupeniek surfovanie výkresu; 
500 miest - vyhrať jednu z nasledujúcich akcií: až 300 banner dojmy, až 600 odtlačkov textových reklám, až 45credits, až na 10 centov ($ 0,10) alebo 20 vstupeniek surfovanie výkresu; 
750 miest - vyhrať jednu z nasledujúcich akcií: až 450 banner dojmy, až 900 zobrazenie textových reklám, až 90 kreditov, a to až na 15 centov ($ 0,15), alebo 30 vstupenky surfovanie výkresu; 
1000 miest - vyhrať jednu z nasledujúcich akcií: až 600 banner dojmy, až 1200 zobrazenie textových reklám, do 120 kreditov, až 20 centov ($ 0,20), alebo 40 vstupeniek surfovanie výkresu;

Bonus pri registrácii na 50 voľných kreditov a 500 textových reklamných dojmy (po surfovaní svojej prvých 50 miest) 0,30 dolárov v hotovosti bonus za 1000 prehliadnutých stránok.
Zaslúžené úvery môžu byť premenené na prevádzku svojich stránok. 
Akonáhle sa dostanete 3,00 dolárov na vašom účte, môžete požiadať o Cashout na váš PayPal alebo AlertPay účet.

0,10 dolárov za každú osobu sa spomínate, že surfuje 100 alebo viac miest.

Získajte si kredity z vašich odporúčaní v dňoch 5. - množstvo:
10% z úverov získaných od 1. úroveň vašich odporúčaní, 5% úverov - 2. úroveň, 3% - 3. úroveň 2% - 4. stupeň, 1% - 5. stupeň

Geografické, denné a časové cielenie pre svoje reklamy.

Pravidelné surfovanie a odporúčania Súťaže so zaujímavými cenami (skontrolujte najnovšie spravodajcu pre podrobnosti).

Čo je to Splash Builder?
Môžete vytvárať, aktualizovať hostiteľa, a sledovať svoje vlastné striekanie stránky pre všetky webové stránky s touto bezplatný nástroj. Podporovať pútavé krátke striekanie stránky pre každého programu, a to iba štandardné partnerské / odporúčania strán, aby získali viac registrácií a predaja. Nezabudnite, aby predložili svoje nové úvodnej stránky do rotácie na EasyHits4U a iných programov, ktoré používate.

Čo je to Rotator?
Tento bezplatný nástroj vám pomôže spravovať, hostiteľa, a sledovať svoje vlastné stránky rotátorov ZADARMO. Ak používatelia otvoria svoj ​​rotátorovej URL, jeden z webových stránok z vášho rotátora sa zobrazí na ne automaticky. Miesto vedenia všetky odkazy vo všetkých programoch, ktoré používate, môžete jednoducho zadať URL Easy Rotator vo všetkých programoch, ktoré používate (iba raz) a aktualizovať zoznam vášho odporúčania / affiliate odkazy vnútri vášho Easy Rotator z jedného miesta kedykoľvek. Je zrejmé, tento nástroj vám ušetrí veľa drahocenného času. Tak nech našu Easy Rotator skript k tomu, že nudné veci pre vás!

Ako je to s adresár odkazov?
Naše vzájomné väzby Directory bol navrhnutý tak, aby vám pomôže nájsť stránky v rámci kategórií záujmov. Môžete tiež zvýšiť odkaz na vašich stránkach obľuby a ich objem cielený prevádzku, keď nám pošlete svoje stránky v adresári. Ktorý má byť schválený v našom Odkazy Directory je potrebné, aby odkaz na naše stránky z webu podáte.

Prečítajte si aj FQA


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára