Prekladač

nedeľa, 12. októbra 2014

Ako si prečistiť svoj počítač?

CCleaner

CCleaner
CCleanerCCleaner je číslo jedna nástroj na čistenie PC s Windows. Chráni vaše súkromie on-line a robí váš počítač rýchlejší a bezpečnejší.  Jednoduché použitie a malé, rýchle sťahovanie. Stihnite si tento program kliknutím na ikonu programu.
(preložené pomocou Google prekladač)

CCleaner

Optimalizácia a čistenie

Čo je Registry Cleaner?

Ak vlastníte počítač s Windows, budete používať na vykonávanie niektoré základné pokyny pre údržbu, aby ju udržali beží hladko a predchádzať problémom s aplikáciami a súbormi. Väčšina z nás pravidelne aktualizovať definície vírusov, vyprázdniť Kôš, a tak ďalej. Pokiaľ ide o údržbu PC Registry Cleaner by mal byť súčasťou vašej výbavy.Jej cieľom je, aby sa vaše Registry systému Windows upratané, efektívne a pomôže aplikácia spustiť bez problémov. Ale čo je to register? Myslite na registri ako databáza. Na každom počítači so systémom Windows, Registry ukladá predvoľby a nastavenia aplikácií a operačného systému Windows sám. Windows robí dobrú prácu udržať registra up-to-date, ale nie upratovať po sebe veľmi dobre. Postupom času, ako nainštalovať a odinštalovať aplikácie, register môže byť posiata starými záznamy. To môže spôsobiť chybové správy a spomaľovať počítač nadol. Ak chcete zabezpečiť, aby vaše PC funguje správne, a stále rýchlo, budete musieť vyčistiť.

Malware

Škodlivé aplikácie (malware), môže tiež spôsobiť problémy registra. Aj keď je softvér odstránil, zvyšky tejto aplikácii môžu zostať - spôsobujúce chybové správy a pomalé pády. Čistenie registra môže pomôcť odstrániť všetky tie, ktoré zostali dát.

Krádež identity

Mnoho aplikácií uložiť dáta v registri, môže obsahovať osobné údaje, ako je vaša e-mailová adresa alebo hesiel. Po odobratí aplikácie, niektoré z týchto údajov, môžu zostať - vytvára bezpečnostné riziko! Čistenie registra odstráni tento zostane osobných údajov a zabrániť odcudzeniu dát by mal niekto získať prístup k vášmu počítaču.

Môžem upraviť register sám?

Technicky vzaté, môžete upraviť register systému Windows "ručne". Ale existujú dva hlavné dôvody, prečo:
  • Je to naozaj jednoduché zmeniť nesprávneho nastavenia
  • Ak urobíte chybu, následky môžu byť veľmi vážne. (Napríklad, váš počítač môže odmietnuť štart)
To je dôvod, prečo Registry čističe existujú - robiť prácu za vás!

Výhody Registry Cleaner Software

Akonáhle je váš register bol vyčistený, budete pravdepodobne všimnete zvýšenie výkonu a všetky chybové správy, ktoré ste videli pri používaní počítača predtým budú preč. Registry Cleaner odstráni položky pre neexistujúce aplikácie, a to bude tiež opraviť neplatné alebo poškodené položky. Budete pravdepodobne oveľa rýchlejšie nájsť spustenie počítača taky!

CCleaner ako Registry Cleaner

Dobrou správou je, že CCleaner obsahuje jeden z najpoužívanejších a najrešpektovanejších Registry čističe na súčasnom trhu. Odporúčame vám stiahnuť a vyskúšať si to, vieme, že sa vám bude páčiť výsledky! 

ccleaner_001 
    

Postup na vymazanie nepotrebných dát z počítača:

1.) Stiahneme program CCleaner a nainštalujeme ho. 2.) Spustíme program CCleaner. Klikneme na ikonku “Čistič”. Pre analýzu veľkosti nepotrebných súborov na disku, klikneme na tlačidlo “Analyzovať”. Na zmazanie týchto nepotrebných súborov klikneme na tlačidlo “Vyčistiť”. Nemusíte sa báť tieto súbory zmazať. Windows, prehliadače a niektoré programy vytvárajú dočasné súbory, ktoré neovplyvňujú ich chod. 3.) Teraz už len počkáme kým program prečistí počítač.

Vyčistenie registrov počítača:

1.) Klikneme na ikonku “Registre” a tu na tlačidlo “Hľadať problémy”, program následne prehľadá registre. 2.) Teraz klikneme na tlačidlo “Opraviť vybraté”. 3.) Teraz sa nám objaví nové okno kde opäť klikneme na “Opraviť vybraté”. 4.) Program sa nás ešte opýta či chceme zálohovať zmeny v registroch. Odporúčam kliknúť na áno, keby sa náhodou niečo pobabralo.

  záloha_registrov 

Pozrite si aj ďalšie návody na Facebooku.  

FB stránka  Ako na počítač

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára